Yunel Makina

LANDMARK® Konveyor Bant Metal Detektörleri

LANDMARK® Konveyor Bant Metal Detektörleri

Özel elektronik devreler taşıyan ana kart ve yüksek frekans elektroniği uygulaması sayesinde, yanlış alarm vermeden en yüksek hassasiyette çalışır.

Standart Donanım

Kontrol Paneli: Her tür ortama karşı korumalı çelik kabin
Elektronik Kontrol: Özel elektronik devreler taşıyan ana kart ve yüksek frekans elektroniği uygulaması sayesinde, yanlış alarm vermeden en yüksek hassasiyete ulaşılmıştır. 
Hassasiyet Kontrolu: İstenilen algılama hassasiyetine ulaşmak için 10 kademeli hassasiyet ayarı vardır. Panel üzerinden kolaylıkla yapılır.
Devreye Alma: Elle veya Otomatik devreye alma mümkündür. 
Kontakt Çıkışları: İster Konveyörünüzü durdurmak için, isterseniz metal seperatörü veya bir baka mekanizmayı, sözgelimi klepeyi devreye almak için kullanılmak üzere N/O ve N/C kontakt çıkışlarımız vardır. Ani veya gecikmeli trip sinyali alınır. 
Büyük İkaz Lambaları: Her detektörümüzün panosu üzerinde yüksek güçte alarm için kırmızı ve yeşil renkte iki sinyal ışığı vardır. 

Metal İşaretleme Sistemleri

Boya Püskürtme: Detektörde sonra yerleştirilen ve solenoid valfle çalışarak boya atan mekanizma 
Torba Veya Bayrak Bırakma : Detektör algılayınca metalin bulunduğu noktaya torba veya bayrak bırakan mekanizma
Sesli Alarm: Metal algılanınca, sesli uyarı için alarm kornası ve sürücü sistemi
Diğer Sistemler Kontrolü: Metal algılandığında bir diğer mekanizmayı istenilen süre kadar devrede tutup tekrar devreye almak veya o mekanizma için gerekli sinyalleri ve kontrolleri üretmek için elektronik kontrol sistemleri

 

Ürüne Ait Dosyalar

Ürün Resimleri