Yunel Makina

Şirketimiz Hakkında

YUNEL Elektromekanik Sistem ve Tesisler Sanayi Limited Şirketi’nin başlangıcı kuruluşun ilk Firması olan BİRLİK İnşaat ve Endüstriyel Tesisler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 20 Eylül 1984 yılında kurulması ile olmuştur.

“Biz yaparız” sloganı ile yola çıkan Kurucu o tarihe kadar olan teknolojik birikimlerini, katı malzemeler ile uğraşan endüstrilerin ihtiyacı olan fakat temini yurtdışından sağlanan konulara yönlendirmiştir. Sonuçta bugün 9 yarı temel konuda yapılan üretimleri ile teknolojik olarak dünyanın en ileri birkaç firması arasında sayılan, kendisine ait patent ve faydalı model patentlerine sahip YÜNEL Elektromekanik Ltd. Şti., her yönü ile lider olmuştur.

YUNEL, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001-2000 belgesine sahiptir. Bu sistem İNTERTEK tarafından denetlenmektedir. Bu işlem TURKAK ve UKAS onaylıdır. Ayrıca ürünlerine CE Markası vurabilmekte ve basınçlı tüp kullanılan Patlaç Sistemlerimize CE Markası vurulması denetimi ise Bureau Veritas Firmasınca yapılmaktadır.

Teknolojik üstünlüklerimiz ve kalitemiz sadece Türkiye’de değil bugüne kadar ürün ve hizmet sunduğumuz 15 ayrı ülkede de ispatlanmıştır. YUNEL kendi alanında bir dünya markası olma yolunda çok önemli uzaklıkları geçmiştir. Bu durum bize yol gösteren, daima bizden daha iyiyi isteyen ve yaptıklarımızı takdir ederek bize coşku veren siz sayın müşterilerimiz sayesinde olmuştur.

Tekrar, tekrar teşekkür ediyoruz.

Tüm YÜNEL çalışanları adına
Mustafa Kemal YÜNEL
Kurucu