+90 312 847 52 00
HAKKIMIZDA

Gelişmenin Doruğundaki
Teknoloji

İlk Firmamız 1984 yılında bir YÜNEL aile şirketi olarak ve Birlik A.Ş., adı altında kuruldu. İlk işlerimiz, büyük endüstriyel kuruluşların yurt dışından getirilen yedek parçalarının imalatını yurt içinde yapmak şeklinde ortaya çıktı. Bu çalışmalardan edinilen sermaye sayesinde AR-GE çalışmaları yaparak yine ülkemizdeki büyük endüstriyel tesislerin yaşadığı bazı problemlere çözümler aradık. Ortaya çıkan her ürünün performansı ve başarısı büyük bir takdirle karşılandı, bizlere yeni çalışmalar yapmak üzere konular getirdi. İlk günden bugüne kadar yapılan çalışmalar, T.C. Sanayi Bakanlığı, Türk Patent Enstitüsü ve sonradan Türk Patent Kurumu olarak adlandırılan Devlet Kuruluşlarımızla Patent ve Faydalı Model belgeleri verilerek koruma altına alındı. Üretip, hizmete sunduğumuz on binlerce ürünümüzde müşteri memnuniyeti %100 seviyesindedir. Bundan çok mutluyuz.

Halen YÜNEL ELEKTROMEKANİK SİSTEM VE TESİSLER SANAYİ LTD. ŞTİ. Olarak hizmetlerimizi 30.000 m2 açık alan içinde 6.750 m2 kapalı alanda sürdürmekteyiz. Çok güçlü ve deneyimli mühendislik kadromuzla, 30 yılı aşkın beraber çalıştığımız teknik ve idari kadromuzla Endüstriyel Kuruluşlara problem çözen ortak olarak hizmet veriyoruz. Teknolojik ürünlerimizi verdiğimiz ülke sayısı bugün için 34 tür. Ürünlerimize yurt içinde ve yurt dışında tam garanti veriyoruz. Bugüne kadar en ufak bir problem bile yaşamadık. Çünkü ürünlerimiz teknolojik olarak da, dünyada ilk üç ürün arasında anılmakta ve dış ülkelerden talepler markalarımız belirtilerek istenmektedir.
Dileriz bu çalışmalarımız yüzyıllar boyu sürsün çünkü amacımız ve hedefimiz kalıcı olmaktır.

YÜNEL ELEKTROMEKANİK SİSTEM VE TESİSLER SANAYİ LTD. ŞTİ.
Yönetim Kurulu

Kalite Politikamız

Yapmış olduğumuz katı malzeme endüstrisinde, elektronik makine imalat işinin gereği olarak, müşteri tarafından talep edilen standartlarda üretim yapmak ve üretimimizdeki olabilecek hataları en düşük seviyeye indirerek müşteri memnuniyetini ve yapılan iş verimliliğini arttırmak, çalışanların eğitimini desteklemek, kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak sürekli olarak sistemi iyileştirmek ve bu çabaya çalışanları da ortak edebilmek, kalite politikamızdır.

Global Çözümlerimiz ile Dünyanın Her Yerindeyiz
© 2021 Yünel Elektromekanik Sistem ve Tesisleri. Tüm Hakları Saklıdır.